• Zadzoń do nas: +48 733 354 800
 • Email: info@t-pack.pl
0,00 zł 0
KATEGORIE
CATEGORIES

Taśma Pakowa Hotmelt

0 Opinia(e) Dodaj opinię

 • Hotmelt
 • Projekt gratis
 • 1-4 kolory
 • ok 10 dni roboczych

  Potrzbujesz innego rozmiaru, ilości? Skontaktuj się z nami.

  Ilość:

  399,00 zł brutto

  Czas realizacji

  Dla zamówień poniżej   
  produkty - wysyłka w ciągu 24 godzin
  Dla zamówień powyżej   
  produkty - wysyłka w ciągu 7 dni

  Taśma Pakowa Hotmelt

  Materiał: PP

  Dlugość: 60y (54 metry)

  Szerokość: 48mm 

  Możemy przygotować taśmy dla dowolnej długości nawoju, a także w następujących szerokościach 19 mm, 25 mm, 30 mm, 38 mm, 48 mm, 60 mm, 75 mm, 96 mm, 144 mm oraz rozmiary niestandardowe, jeśli są Państwo zainteresowani produktem niestandardowym prosimy o kontakt w sprawie wyceny.

  Nadruk: Od 1 do 4 kolorów - istnieje również możliwość druku pełnokolorowego, dokonujemy wtedy indywidualnej, by taką otrzymać skontaktuj się z nami mailowo info@tnt-label.pl

  Kolor bazowy do wyboru: Biały, Brązowy lub transparentny

  Prosimy o informacje o wybranym kolorze bazowym. Istnieje możliwość wybrania dowolnego koloru bazowego jak np żółty czy czerwony, wiąże się to z dopłatą, prosimy o kontakt w sprawie indywidualnej wyceny.

  Projekt taśmy wykonujemy gratis! Wizualizacje swojej taśmy możesz otrzymać jeszcze zanim złożysz zamóienie. Czas realizacji wynosi ok 10 dni roboczych + 2/3 dni dostawy, czas dostawy zamówienia liczony jest od momentu zaakceptowania projektu taśmy.

  Kleje do wyboru:

  Akryl Głośny - cena od 2,89zł brutto za rolke do 8,27zł (brutto)

  Akryl Cichy - cena od 3,21zł brutto za rolkę do 8,88zł (brutto) 

  Kleje Akrylowe, są najtańszym rozwiązaniem do zaklejania kartonów, ich bazą jest klej wodny, który dobrze się sprawdza na gładkich powierzchniach (np folia, papier). Przeznaczony jest do stosowania w dodatnich temperaturach, gdzie zawilgocenie nie stanowi problemu. Występuje w dwóch nawojach cichym i głośnym - jak sama nazwa wskazuje - cicha charakteryzuje się cichym odwijaniem, natomiast głośna nie jest wyciszona.  

  Hotmelt - od 2,64zł brutto za rolkę do 11,08zł (brutto)

  Super Hotmelt - od 3,37zł brutto za rolkę 11,91zł (brutto)

  Hotmelt jest kauczukiem syntetycznym, charakteryzuje go większa siła klejenia niż klej akrylowy. Wyróżnia go także wyższa odporność na wilgoć, jednak też zaleca się stosowanie ich w dodatnich temperaturach. Odmiana SuperHotmelt, jest ulepszonym kauczukiem syntetycznym, który charakteryzuje się jeszcze większą siłą klejenia.

  Solvent - od 3,93 zł brutto za rolke do 12,19zł (brutto)

  Kauczuk naturalny, jest najdroższym wariantem oferowanym przez nas, jednak również najlepszym ze względu na swoją charakterystyke. Charakteryzuje się najlepszą siłą klejenia, sprawdza się zarówno na powierzchniach gładkich jak i porowatych. Ten rodzaj taśm jest odporny na wilgoć, co ważne można je stosować w temperaturach ujemnych, nie odklejają się na mrozie (co szczególnie istotne w sezonie zimowym kiedy paczki w transporcie są narażone na ujemne temperatury). Prosimy jednak pamiętać, że wszystkie taśmy lepiej aplikować w temperaturach dodatnich.

  Jeżeli mają Państwo wątpliwości który klej wybrać prosimy o kontakt, możemy też przesłać próbki aby dokonać optymalnego wyboru dla danej powierzchni i warunków.

  Compositions : Hotmelt
  Styles : Projekt gratis
  Properties : 1-4 kolory
  czas realizacji : ok 10 dni roboczych

  Napisz recenzję

  Taśma Pakowa Hotmelt

  Taśma Pakowa Hotmelt

  Projekt gratis, pokaż się!