Kategorie

Filtruj według
Cena
wysokość
mm mm
szerokość
mm mm
ilość etykiet na arkuszu
średnica zewnętrzna rolki
mm mm
kolor
nawój
Filtruj

Kartony klapowe

Sale -10%
Kartony klapowe 190x150x140mm F201 25szt
19,11 zł 17,20 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 17,20 zł

brutto z VAT
Sale -10%
Kartony klapowe 300x200x75mm F201 20szt
19,47 zł 17,52 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 17,52 zł

brutto z VAT
Sale -10%
Kartony klapowe 300x300x300mm F201 10szt
23,77 zł 21,39 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 21,39 zł

brutto z VAT
Sale -10%
Kartony klapowe 400x300x300mm F201 10szt
29,79 zł 26,81 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni: 26,81 zł

brutto z VAT

Kartony klapowe

W ostatnim czasie kartony klapowe zaczęły cieszyć się ogromną popularnością, a coraz więcej osób i firm zajmujących się transportem, stosuje w swoich przesyłkach właśnie na ten typ opakowania. Cechują się one niezwykłą wytrzymałością, jak również bardzo preferencyjną ceną (która będzie z pewnością ich dodatkowym atutem) – co czyni te produkty jednymi z bardziej atrakcyjnych wariantów kartonów, dostępnych na rynku.

Dzięki swojej funkcjonalności, kartony klapowe doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Na ten rodzaj asortymentu składa się wiele różnych modeli tych opakowań, zróżnicowanych między sobą nie tylko pod kątem ceny, ale także solidności wykonania i jakości wykończenia pojedynczego kartonu.

Czytaj więcej...

Karton klapowy na zamówienie

Prostota z jaką można go złożyć, a także wielofunkcyjność zastosowania z której słynie karton klapowy sprawia, że jest on niezbędnym elementem każdej przeprowadzki. Wykorzystywane są z powodzeniem jako zbiorcze opakowania, w których przewozić można zarówno odzież, jak i książki czy nawet naczynia. W naszej ofercie znajdą Państwo kartony klapowe na zamówienie, które realizujemy w oparciu o dostępne rozmiary. Sklep T-Pack posiada pudełka w najpopularniejszych na rynku wymiarach, a w połączeniu z fachową wiedzą i znajomością zastosowań danych rodzajów opakowań przez nasz zespół – jesteśmy pewni, że zrealizowane u nas indywidualne zlecenie, będzie doskonale dopasowane do charakteru Państwa aktualnych potrzeb.

Karton klapowy to jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań dla transportu ze względu na sporą ilość posiadanych atutów. Mamy tu z jednej strony wielofunkcyjność, a z drugiej ekonomię – koszt tego rodzaju opakowania jest bowiem relatywnie niższy od innych wariantów pudełek (zarówno przy zamówieniu jednostkowym, jak i zbiorczym). Łatwość przechowywania i brak dużej ilości miejsca potrzebnego na ich składowanie (można układać je obok siebie, bądź jeden na drugim) w połączeniu z szybkim i niezwykle prostym działaniem dzięki zastosowanej w nich konstrukcji, sprawiają że karton klapowy na zamówienie będzie dla Państwa optymalnym sposobem do zaprowadzenia porządków w przydomowym garażu, wysyłek magazynowych czy pakowania wyrobów do pudełka prosto z linii produkcyjnej.

Kartony klapowe – Poznań | Producent T-Pack

Mnogość zalet pudełek klapowych uwzględnia także aspekt środowiskowy. Dzięki zastosowanej w ich produkcji tekturze, która świetnie nadaje się do ponownego wykorzystania, zużyte opakowanie można poddać procesowi recyklingu – wtórne przetwarzanie wykorzystanego raz papieru z pewnością będzie ważną informacją dla osób, którym na sercu leży wspólne dobro ziemskiego ekosystemu.

Szybkie w produkcji, proste w obsłudze i ekonomiczne w zakupie – takie cechy spełniają kartony klapowe. Producent kartonów T-Pack przygotował do Państwa dyspozycji produkt doskonale chroniący znajdujące się w nim przedmioty przed uszkodzeniem i skutecznie amortyzujący wszystkie rzeczy, jakie chcemy za jego pomocą zmagazynować lub przewieźć. Otwieranie naszych kartonów klapowych jest dziecinnie proste, a odporna na rozdarcia konstrukcja skutecznie zabezpiecza nie tylko górę, ale także i dół pudełka.

Sklep internetowy T-Pack to spory wybór modeli, które spełnią wszystkie Państwa oczekiwania w zakresie kluczowych elementów, jakimi powinien odznaczać się karton klapowy. Producent z wieloletnim doświadczeniem w branży i szerokim asortymentem opakowań oraz przemyślaną ofertą, realizujący powierzone mu zlecenia szybko, sprawnie a także bezproblemowo – serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!