• Zadzoń do nas: +48 733 354 800
  • Email: info@t-pack.pl
0,00 zł 0

Kartony

Sortuj po:
Pokaż
Pokaż

Pudełka kartonowe są w tej chwili praktycznie wszędzie. Praktycznie każdy zakupiony przedmiot zapakowany jest w sztywne, kartonowe opakowanie, każda przesyłka internetowa i prezent, który ofiarujemy bliskim. Sztywne opakowanie chroni zawartość, ale musi być wykonane z dobrej jakości, kilkuwarstwowej tektury.

Przeniesienie się do nowego miejsca zamieszkania to nie tylko pozytywne emocje - to także stres związany z organizacją przeprowadzki. Nie każdy może pozwolić sobie na ekipę, która zajmie się całym procesem, a spakowanie i przewóz rzeczy wiążą się z ogromną ilością pracy. Nie sztuką jest bowiem wrzucić wszystko do toreb, worków, czy przypadkowych pudełek i potem miesiącami starać się to wszystko odpakować. Sztuką jest zrobić to praktycznie, wygodnie i szybko.

Kartony automatyczne - brzmi rewelacyjnie? I tak właśnie jest. Kupione w ilości hurtowej kartony średniej wielkości doskonale sprawdzą się na rzeczy z każdego pomieszczenia w domu. Wystarczy rozłożyć je na podłodze, opisać, a następnie pakować, od razu segregując do odpowiednio przygotowanych pudełek. Automatyczność oznacza w tym przypadku świetnie zaprojektowane dno, które pozwala jednym ruchem rozłożyć pudełko - w kilka sekund na podłodze można ułożyć kilkanaście pudełek gotowych do zapełnienia. To samo w drugą stronę. Kartony automatyczne po opróżnieniu bardzo łatwo złożyć tak, aby ich przechowywanie nie zajmowało zbyt wiele miejsca.

Jakie pudełka kartonowe dla sklepów internetowych

Sklep internetowy to przede wszystkim działanie w zakresie ciągłego wysyłania produktów. Platforma w internecie to podstawa do komunikacji między klientem a sprzedawcą, ale faktyczna transakcja to pakowanie, wysyłka i odbiór zakupionego, czy też raczej sprzedanego produktu. Kartony fasonowe z nadrukiem nazwy firmy to dobre rozwiązanie, które przyspieszy proces wysyłki szczególnie, jeśli zleceń jest bardzo dużo.

Warto zainwestować w różnej wielkości fasonowe kartony, które są wyposażone w pasek klejowy znacznie przyspieszający pakowanie i wysyłkę. Dobra jakość i grubość kartonu to także jeden z podstawowych wyznaczników dobrego pudełka. Zamówienia wysyłane w odpowiednio zabezpieczonych, estetycznie wyglądających paczkach są odbierane przez kupujących zdecydowanie bardziej pozytywnie niż owinięte w folię bąbelkową i torbę nieforemne pakunki, którym po drodze wielokrotnie mogło się coś stać.

Dla jakich branży warto wybrać kartony pakowe

Bez względu na rodzaj branży kartony potrzebne są wszędzie. Czy to przy wysyłce przedmiotów sprzedawanych drogą internetową, czy też przy przenoszeniu sprzętu lub pakowaniu go w celu wysłania do serwisu . Kartony towarzyszą ludziom na co dzień i na rynku występuje niezliczona ilość ich typów i rodzajów począwszy od rodzaju kartonu - który może być kilkuwarstwowy, laminowany, gładki, szorstki, nadrukowany lub nie - aż po rodzaj dna, czy też klapki zamykającej.

Pudełka kartonowe ozdobne, zamykane na magnes lub rzepy są często odrobinę inne niż te, w których przedmioty są wysyłane kurierem lub pocztą. Takie kartony mają grubsze ścianki, a ich jakość wykonania i wykończenia jest zdecydowanie wyższa, ponieważ pełnią one funkcję przede wszystkim dekoratorską.