Kategorie

Filtruj według
Cena
wysokość
mm mm
szerokość
mm mm
ilość etykiet na arkuszu
średnica zewnętrzna rolki
mm mm
nawój
Filtruj

Wypełniacze piankowe

Wypełniacze piankowe Instapack Quick 

Wypełniacz piankowy Instapack Quick to zupełnie nowa jakość w zabezpieczaniu zawartości przesyłek. Wypełniacz piankowy Instapack Quick z pianką rosnącą doskonale dopasowuje się do wielkości pudełka, zapobiega przesunięciom zawartości paczki i amortyzuje potencjalne uderzenia. 

Wypełniacz piankowy Instapack Quick cechuje się:

  • lekkością, a więc nie obciąża paczki
  • wytrzymałością
  • łatwością w przechowywaniu, ponieważ jego rozmiar zwiększa się dopiero po aktywacji

Wypełniacz Instapack Quick - z czego się składa?

Wypełniacz piankowy Instapack Quick to produkt, który jest zrobiony z połączenia wytrzymałej folii PMDI oraz specjalnej mieszkanki  ciekłych żywic poliuretanowych. Dzięki temu sam w sobie nie zajmuje dużo miejsca, a dopiero po aktywacji powiększa się nawet 27-krotnie. Wypełnia przy tym szczelnie karton i ochrania cenną zawartość, którą chcemy do kogoś nadać lub zabezpieczyć ją w trakcie transportu. 

Jak  aktywować wypełniacz piankowy Instapack Quick?

Aktywacja i sposób użycia Instapacków Quick są bardzo proste:

  • Naciskamy róg torebki oznaczony literką A,  aby złamać płytkę zabezpieczającą.
  • Później mieszamy zawartość w środku wypełniacza 10-20 razy delikatnym ruchem dłoni  zgodnie z oznaczeniami od rogu A do rogu B.
  • I oto możemy już umieszczać wypełniacz w kartonie, w którym chcemy zamieścić przedmiot.
  • Szybko umieszczamy zawartość przesyłki, tak, aby wypełniacz mógł ją szczelnie otulić. 

Nie potrzebujemy zatem żadnych narzędzi, dodatkowych akcesoriów lub specjalnego przeszkolenia, aby  z powodzeniem używać wypełniaczy z aktywną pianką Instapack Quick. Dzięki prostym ruchom dłoni Instapack Quick bardzo szybko zamienia się w odporną uszkodzenia, wytrzymałą, lekką poduszkę. Instapack Quick o najlepsze, co możesz dać zawartości swojej przesyłki. 

Wypełniacze piankowe Instapack Quick - jak używać?

Użycie wypełniacza piankowego Instapack Quick jest bardzo proste. Aktywujemy wypełniacz i już po chwili możemy zabezpieczyć nim zawartość przesyłki w kartonie. W zależności od rodzaju, specyfiki i wielkości produktu oraz kartonu, jaki chcemy zabezpieczyć, może nam być potrzebny jeden lub dwa wypełniacze. 

W asortymencie naszego sklepu posiadamy wypełniacze piankowe Instapack Quick w różnych rozmiarach, tak, aby można było z łatwością dobrać  wypełniacz z pianką rosnącą odpowiedni do gabarytów zawartości nadawanych przesyłek. 

Wypełniacze piankowe Instapack Quick - na czym polega ich magia?

Wypełniacze piankowe Instapack Quick to fenomen na rynku wypełniaczy. W stu procentach redukuje stres z nadaniem i wysyłaniem elektroniki: monitorów, komponentów wrażliwych, elementów chłodzenia i tym podobnych przedmiotów. Wytrzymały, amortyzujący, plastyczny - ma same zalety. Instapack Quick to wypełniacz, który rośnie w okamgnieniu. Niczym magiczna poduszka szczelnie otula zawartość kartonu, zwiększając przy tym bezpieczeństwo ładunku i niwelując ryzyko uszkodzeń w transporcie. 

Dlaczego warto zamówić wypełniacze piankowe Instapack Quick?

Wypełniacze z aktywną pianką Instapack Quick są niezwykle wytrzymałe, proste w użyciu i można zamawiać je w większej ilości - wtedy wychodzą taniej. Sprawiają, że pakowanie delikatnych przedmiotów to czysta przyjemność, relaks i zabawa. 

Pamiętajmy też jednak, aby przy przechowywaniu i użytkowaniu zachować środki ostrożności dołączone do opakowania. Nie przebijajmy opakowań, bo mogą działać drażniąco na oczy na skórę. Wypełniacze są również łatwopalne. Najlepsze właściwości wykazują, będąc przechowywane w temperaturze 18-32 stopni Celsjusza. Zamów wypełniacze z pianką rosnącą Instapack Quick i zobacz sam, ile radości może sprawić pakowanie przesyłek!