• Zadzoń do nas: +48 733 354 800
 • Email: info@t-pack.pl
0,00 zł 0
 • Bez pudła nie ma nic
  Bez pudła nie ma nic
  1 View

  Opakowanie kartonowe, jakie jest, każdy widzi. Białe – eleganckie, Brązowe – ekologiczne. Z nadrukiem albo minimalistyczne. Okrągłe, proste, sześcienne, duże, małe, z pieczątką albo etykietą, z okienkiem lub bez. Z perforacją, kaszerowane, idealne. Zaletą jego jest, że może być maksymalnie dopasowane do potrzeb. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. I grawitacja. Reszta zależy do kartonu.

  Czytaj więcej
 • Foliopaki jak statki!
  Foliopaki jak statki!
  272 wyświetlenia

  Funkcjonalność, bezpieczeństwo i wygoda, to podstawowe zasady projektowania, które idealnie odnoszą się do foliopaków z rączką. Dzięki swojej lekkości, elastyczności, rozciągliwości i kompaktowości spełniają one wszystkie kryteria funkcjonalne, które są wymagane od tego typu opakowań. Co ważne, zwłaszcza w sektorze modowym - są estetyczne!

  Czytaj więcej
 • Foliopaki - to musisz o nich wiedzieć!
  Foliopaki - to musisz o nich wiedzieć!
  31 wyświetlenia

  Foliopaki i koperty foliowe cieszą się rosnącą popularnością z uwagi na swoje praktyczne właściwości oferowane dynamicznie rozwijającemu się rynkowi e-commerce w Polsce. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób sprzedających na aukcjach internetowych, jak i prowadzących sklepy online. Sprawdzają się też w centrach dystrybucyjnych, logistycznych, w hurtowniach i magazynach.

  Czytaj więcej
 • Taśma papierowa – ekologiczna alternatywa dla taśm foliowych
  Taśma papierowa – ekologiczna alternatywa dla taśm foliowych
  48 wyświetlenia

  Ekologiczny trend to kierunek ogólnoświatowy, który dotyka niemal każdą z dziedzin życia. Dbałość o środowisko naturalne, zrównoważony rozwój, biodegradowalność produktów i surowców do produkcji, również w segmencie opakowań, jest nie tylko modą na określone działania proekologiczna, ale koniecznością. Zarówno w kontekście planety, gospodarki poszczególnych krajów, ale również wizerunku firm.

  Czytaj więcej
 • Kleje stosowane przy taśmach pakowych
  Kleje stosowane przy taśmach pakowych
  53 wyświetlenia

  Hot melt, akryl, solvent – to trzy rodzaje klejów, jakie można wyróżnić w przypadku taśm pakowych. Każdy z nich ma nieco inne właściwości i przeznaczenie. Warto zatem wcześniej zapoznać się z ich właściwościami, by ostateczny wybór padł na produkt ściśle dopasowany do konkretnych potrzeb.

  Czytaj więcej
 • Czym jest druk offsetowy i czy Ty go potrzebujesz?
  Czym jest druk offsetowy i czy Ty go potrzebujesz?
  33 wyświetlenia

  Druk offsetowy to jedna z najbardziej rozpowszechnionych i ciągle rozwijających się technik druku. Jej największymi zaletami jest połączenie jakości, ilości i szybkości, co oznacza, że jest stosunkowo tanią i szybką metodą uzyskania dużej ilości odbitek. Zalecany jest przy średnich i wysokich nakładach.

  Czytaj więcej
 • Dlaczego czerń nie zawsze jest czarna?
  Dlaczego czerń nie zawsze jest czarna?
  210 wyświetlenia

  W świecie drukarskim czarna barwa od zawsze spędzała drukarzom sen z powiek, bo często papier albo karton zamiast skrzyć się głęboką czernią, wychodził z maszyny poligraficznej w różnych odcieniach szarości czy też grafitu. “Dlaczego czerń nie zawsze jest czarna?” Odpowiedź na to pytanie ma związek z enigmatycznym skrótem CMYK, dzięki któremu może uda się rozwiązać tytułowe śledztwo o filozoficznym zabarwieniu.

  Czytaj więcej
 • Jak personalizowana taśma pakowa wspomaga budowanie świadomości marki?
  Jak personalizowana taśma pakowa wspomaga budowanie świadomości marki?
  47 wyświetlenia

  Rozwój firmy nierozerwalnie łączy się z pojęciem brandingu. Budowanie świadomości marki poprzez spójną komunikację marketingową czy materiały promocyjne gwarantuje wiele pozytywnych efektów. Nośnik reklamy można, a nawet powinno się umieścić w wielu różnych miejscach. Jednym z nich jest taśma pakowa, która jeszcze bardziej podkreśla istotę dbania o jakość oraz wygląd firmowych kartonów lub pudełek. Jakie korzyści gwarantuje takie rozwiązanie?

  Czytaj więcej
 • Unboxing - Ukryte pragnienia
  Unboxing - Ukryte pragnienia
  230 wyświetlenia

  Youtuberzy używają zwrotu „rozpakówka”, marketerom bliższa jest sztuka odpakowawywania, dla konsumentów z kolei liczy się ceremonia otwierania. Wszystkich łączy czysta radość odpakowywania. Unboxing.

  Czytaj więcej
 • Opakowanie wysyłkowe w e-commerce a wizerunek marki
  Opakowanie wysyłkowe w e-commerce a wizerunek marki
  57 wyświetlenia

  Wartość rynku e-commerce w Polsce wykazuje nieustanny wzrost. Raport Gemius z 2018 roku potwierdza, że na zakupy internetowe decyduje się coraz więcej osób. Nieliczni rezygnują ich z dobrodziejstw z obawy o możliwość zostania oszukanym lub otrzymania uszkodzonego zamówienia. Właśnie dlatego przeważająca część sklepów internetowych dba o wysoką jakość wysyłkowych kartonów czy foliopaków oraz stosowne etykiety ostrzegawcze dla kurierów. Co więcej, firmy zauważają, że opakowania mogą pełnić...

  Czytaj więcej
Showing 1 to 10 of 10 (1 Page)