• Zadzoń do nas: +48 733 354 800
 • Email: info@t-pack.pl
0,00 zł 0
 • Jak personalizowana taśma pakowa wspomaga budowanie świadomości marki?
  Jak personalizowana taśma pakowa wspomaga budowanie świadomości marki?
  20 Views

  Rozwój firmy nierozerwalnie łączy się z pojęciem brandingu. Budowanie świadomości marki poprzez spójną komunikację marketingową czy materiały promocyjne gwarantuje wiele pozytywnych efektów. Nośnik reklamy można, a nawet powinno się umieścić w wielu różnych miejscach. Jednym z nich jest <strong>taśma pakowa</strong>, która jeszcze bardziej podkreśla istotę dbania o jakość oraz wygląd <strong>firmowych kartonów</strong> lub pudełek. Jakie korzyści gwarantuje takie rozwiązanie?

  Czytaj więcej
 • Unboxing - Ukryte pragnienia
  Unboxing - Ukryte pragnienia
  13 Views

  Youtuberzy używają zwrotu „rozpakówka”, marketerom bliższa jest sztuka odpakowawywania, dla konsumentów z kolei liczy się ceremonia otwierania. Wszystkich łączy czysta radość odpakowywania. Unboxing.

  Czytaj więcej
 • Opakowanie wysyłkowe w e-commerce a wizerunek marki
  Opakowanie wysyłkowe w e-commerce a wizerunek marki
  13 Views

  Wartość rynku e-commerce w Polsce wykazuje nieustanny wzrost. Raport Gemius z 2018 roku potwierdza, że na zakupy internetowe decyduje się coraz więcej osób. Nieliczni rezygnują ich z dobrodziejstw z obawy o możliwość zostania oszukanym lub otrzymania uszkodzonego zamówienia. Właśnie dlatego przeważająca część sklepów internetowych dba o wysoką jakość wysyłkowych kartonów czy foliopaków oraz stosowne etykiety ostrzegawcze dla kurierów. Co więcej, firmy zauważają, że opakowania mogą pełnić...

  Czytaj więcej
Showing 1 to 3 of 3 (1 Page)