Kategorie

Taśmy pakowe

Aktywne filtry

Taśmy pakowe stosuje się najczęściej do zamykania oraz precyzyjnego oznakowania wszelkich kartonów - pudełka e-commerce z nadrukiem. Z całą pewnością są to akcesoria, które powinny się znaleźć nie tylko w każdym magazynie, ale również w biurze. Bo jak bez nich zapakować ważną przesyłkę? Wiele osób ze względu na to, że taśmy są wygodne w codziennym użytkowaniu, nie wyobraża sobie pracy bez ich wykorzystania.

Taśmy klejące, można podzielić na: taśmy pakowe foliowe lub taśmy papierowe, taśmy malarskie czy taśmy z indywidualnym nadrukiem, wśród nich na przykład taśmy ostrzegawcze

Taśmy pakowe - szeroki wybór

Taśma pakowa charakteryzuje się najlepszą siłą klejenia - zaklei zarówno małe paczki, jak i te naprawdę spore. Z całą pewnością pozwala ona na bardzo szybkie zabezpieczenie towaru w pudełku kartonowym. Istnieje także możliwość wybrania pomiędzy rodzajami kleju jakim została pokryta powierzchnia klejąca

spośród kleju akrylowego, kleju na kauczuku syntetycznym i kauczuku naturalnym. Większość taśm pokrytych jest kauczukiem naturalnym, który cechuje się doskonałymi parametrami oraz właściwościami. Idealnie sprawdzi się nie tylko na gładkich powierzchniach, ale również na bardziej porowatych, które zazwyczaj są bardzo problematyczne. Co najważniejsze - takie taśmy są odporne na wilgoć, a oprócz tego - można je stosować zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach - co z całą pewnością jest ich ogromną zaletą. Trzeba jednak pamiętać o tym, że sam proces klejenia kartonów powinien odbywać się tylko i wyłącznie w dodatnich temperaturach. 
Jej odwijanie następuje bardzo cicho - co dla wielu ludzi może okazać się dużą zaletą. Do jej produkcji najczęściej wykorzystuje się mocną folię polipropylenową. Właśnie dlatego taśma do pakowania doskonale sprawdzi się w wielu sytuacjach. Ta taśma jest również odporna na promienie UV. 

Taśmę pakową oraz etykiety kurierskie można zakupić w naprawdę wielu wersjach szerokości - dzięki czemu każdy może znaleźć idealny produkt dla siebie. Wybrać można, na przykład takie szerokości, jak: 19mm, 25mm, 30mm, 38mm, 48mm, 60mm, 75mm, 96mm lub większe.

Wyróżnij się - taśmy pakowe z nadrukiem!

Zainteresowanych indywidualnym zadrukiem może zachęcić fakt, że możliwości kolorowego zadruku są praktycznie nieograniczone - najczęściej jednak wykorzystuje się od jednego do czterech kolorów. Na początku klient musi wybrać kolor bazowy – na samym początku do wyboru ma dwa standardowe odcienie foli, biel lub kolor transparentny, ale nie musi się do nich ograniczać! Stosując zadruk całej powierzchni taśmy, każdy kolor może stać się kolorem tła, aczkolwiek wiąże się to z dodatkowymi kosztami. 

Taśma do pakowania z własnym nadrukiem powinna więc cechować się tym, że przede wszystkim trwale zabezpieczy nawet bardzo ciężkie opakowania. Taśma pakowa jest w stanie zapewnić nie tylko wysoką elastyczność, ale także ogromną rozciągliwość. T-pack - producent etykiet samoprzylepnych.