Kategorie

Filtruj według
Cena
Producenci
Filtruj

Taśmy pakowe PP personalizowane

Taśmy pakowe polipropylenowe są taśmami samoprzylepnymi pokrytymi różnym rodzaj kleju w zależności od potrzeby Klienta. W Polsce najpopularniejszymi taśmami samoprzylepnymi są szerokości 48mm oraz 50 mm natomiast dostępne długości to 50 i 60 metrów.

 

Klej użyty przy taśmie pakowej, jaki wybrać:

Klej akrylowy – jest to najtańszy klej dostępny na rynku.  Taśma samoprzylepna z klejem akrylowym jest doskonała alternatywa dla kleju kauczukowego i sprawdza się idealnie przy pakowaniu produktów o niskiej wadze, kartonów w warunkach gdzie nie mamy do czynienia z dużą ilością kurzu. Taśma stosowana w temperaturze powyżej 0.

 

Klej hot melt – klej kauczukowy który charakteryzuje się bardzo dobra kleistością oraz elastycznością. Jest to najpopularniejszy rodzaj kleju używany w branży logistycznej, sprawdzający się w większości przypadków magazynowych. Taśma pakowa na kleju hot melt jest odporna na wilgoć oraz dobrze sprawdza się w warunkach średniego zakurzenia.  Bardzo dobra do zaklejania średniej wagi katonów czy folii. Taśma jest bardzo. Uniwersalna.

 

Klej solvent – charakteryzuje się bardzo dużą siłą klejenia, kauczuk naturalny z domieszką żywic naturalnych. Bardzo dobrze reguje na niskie oraz wysokie. Temperatury.  Klej stosowany w opakowania przechowywanych warunkach głębokiego mrożenia produktów.