Kategorie

Filtruj według
Cena
Producenci
Filtruj

Torby foliowe

Torby papierowe są ekologiczne

Zarówno wielkie sieci handlowe, jak i drobne sklepiki szukają ucieczki od tzw. „jednorazówek”. Eko-wybór przestaje być wyborem, a staje się koniecznością. Również sami klienci, coraz bardziej świadomi, domagają się możliwości zapakowania swoich zakupów w opakowania papierowe, które są biodegradowalne i nie obciążają tak środowiska, jak torebki plastikowe. Dlatego nasza oferta także jest rozbudowywana o opakowania przyjazne środowisku, takie jak torby papierowe z uchwytem płaskim. Torby te można używać wielokrotnie, a po każdym użyciu złożyć je, aby zajmowały jak najmniej miejsca w naszym domu czy biurze. W trosce o środowisko coraz więcej sklepów całkowicie rezygnuje z toreb plastikowych i oferuje swoim klientom jedynie opakowania papierowe lub z materiałów biodegradowalnych.

Torby papierowe jako gadżet reklamowy

Torby papierowe z uchwytem płaskim dostępne są na naszej stronie w różnych rozmiarach i kolorach. Wszystkie nadają się do nadruku, jeśli więc chcesz je wykorzystać jako gadżet reklamowy czy używać ich na bieżąco w swoim sklepie, warto od razu zlecić umieszczenie na nich logotypu swojej firmy czy hasła związanego z okazją, np. rocznicą funkcjonowania firmy.
Torby papierowe wyglądają na schludne i estetyczne, i z powodzeniem można je wykorzystać podczas wielu okazji, aby zaprezentować swoje logo, np. podczas konferencji i szkoleń, festiwalów, targów czy imprez firmowych. Lekkie torby papierowe z uchwytem płaskim jako opakowania na konferencyjne gadżety, będą się dobrze prezentować wśród uczestników tych imprez, ty zaś będziesz promował swój biznes jako prokliencki i proekologiczny wykorzystując je do budowania świadomości swojej marki wśród szerokiego grona uczestników. Torby papierowe to niedrogi sposób na promocję swojej marki. Jeśli zadbasz o atrakcyjny wizualnie, spersonalizowany nadruk, będziesz kolejny krok dalej na drodze budowania dobrze prosperującej firmy.

Torby papierowe na zakupy i na prezent

Torby papierowe z uchwytem płaskim będą służyć zarówno jako opakowanie dla codziennych zakupów, jako alternatywa dla plastikowych toreb, jak i jako estetyczne opakowanie prezentów dla bliskich czy upominków firmowych, np. z okazji wigilii firmowych. W tym ostatnim przypadku warto zadbać o to, aby na torbach papierowych znajdowało się logo naszej firmy.
Lekkie torby papierowe z wygodnym uchwytem płaskim już są stosowane w wielu branżach, takich jak: odzieżowa, sklepy spożywcze, drogerie, księgarnie, czy drobne sprzęty i dekoracje do domu. Ponieważ wyglądają elegancko, będą właściwym wyborem dla każdego butiku, zwłaszcza z bielizną czy elegancką odzieżą. Ze względu na stosunkowo niewielki koszt, torby papierowe są dostępne nawet dla początkujących przedsiębiorców, którzy muszą się liczyć z każdą złotówką.

Torby papierowe w gastronomii

Torby posiadają szerokie, sztywne dno,  co jest istotne jeśli zależy Ci na tym, aby pakowane rzeczy w środku pozostały na miejscu, a nie bezwładnie leżały czy przesuwały się.  Dlatego torby papierowe będą niezastąpione jako opakowania na wynos. Powszechnie stosowane są w gastronomii jako opakowania kateringowe, czy w restauracjach oferujących dania na wynos, albo do zapakowania na miejscu tego, czego klient nie dojadł i chciałby ze sobą zabrać.