Kategorie

Filtruj według
Cena
wysokość
mm mm
szerokość
mm mm
ilość etykiet na arkuszu
średnica zewnętrzna rolki
mm mm
kolor
nawój
Filtruj

Woreczki strunowe

Każdy z nas zna powszechnie używany woreczek lub torebkę plastikową. O ile używamy ich bardzo chętnie, to samo zamykanie jest dla nas mało wygodne lub czasem kłopotliwe, gdyż, aby zatrzymać zawartość w środku, musimy ją zawiązać lub spiąć jakimś klipsem, bądź też zalepić tasiemką. Wielokrotnie zdarza się tak, że torebka jest źle domknięta i zawartość jakimś sposobem wydostanie się na zewnątrz. W odpowiedzi na ten kłopot klienci coraz chętniej sięgają po woreczki strunowe, które znajdą zastosowanie nie tylko w naszych prywatnych domach, ale również w przedsiębiorstwach i różnego rodzaju firmach. Woreczki strunowe jak sama nazwa wskazuje, są zamykane struną. Ogólnie możemy wyróżnić dwa rodzaje woreczków strunowych z suwakiem lub strunowe klasyczne.

Czytaj więcej...,

Zalety woreczków strunowych

Torebki strunowe posiadają bardzo wiele zalet i nie chodzi tutaj tylko o łatwość zamykania i ich prostotę. Za jeszcze większą zaletę uważa się ich szczelność. Torebka strunowa nie przepuszcza powietrza, kurzu, wilgoci, chroni zawartość przed różnymi czynnikami zewnętrznymi, a ponadto dzięki silnej strunie zabezpiecza produkty przed wypadnięciem lub wypadnięciem z woreczka. Woreczki strunowe są bardzo mocne, nie rwą się jak zwykłe woreczki, stąd też posłużą nam o wiele dłużej, oraz pomimo swojej grubości są przezroczyste, dzięki czemu bez trudu możemy zobaczyć ich zawartość. Jest to bardzo ważne, gdyż, aby sprawdzić zawartość woreczka, nie musimy każdorazowo go otwierać.

Na każdym woreczku znajduje się miejsce na opis, możemy umieścić na nim krótką notatkę o przechowywanym produkcie, uprości nam to pracę na przykład w przypadku mrożonych produktów. Ekologia to drugie imię torebek strunowych, mogą być wykorzystane wielokrotnie. Jeżeli martwisz się, że kupując woreczki strunowe, cena może cię zszokować, to mamy dobrą wiadomość. Koszt torebek strunowych nie odbiega znacznie od ceny tradycyjnych torebek, które bardzo szybko się zużywają, stąd też jest to bardzo ekonomiczny wybór.

Woreczki strunowe opinie w 100% pozytywne zawdzięczają przede wszystkim swojej ogromnej uniwersalności. Każdy znajdzie odpowiednią torebkę dla siebie, gdyż na rynku dostępne są różne rozmiary, grubości i kolory. Jeżeli szukasz sprawdzonej firmy, która dostarcza wysokiej jakości produkty, to sprawdź koniecznie woreczki strunowe – Poznań/sklep online. Znajdziesz tam naszą ofertę i zapoznasz się z opiniami innych klientów. Jesteśmy pewni, że szeroki wybór asortymentu bardzo dla Ciebie ogromną zaletą.

(Nie)typowe zastosowanie woreczków strunowych

Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy z zastosowań torebek strunowych. Owszem najczęściej kojarzymy je jako najlepsze opakowanie dla produktów spożywczych, czy do przechowywania niewielkich produktów sypkich. Wiemy również, że słyną z bardzo dokładnej ochrony przed powietrzem, wilgocią i kurzem. Torebki strunowe jednak świetnie sprawdzą się na wycieczce w górach lub na kajakach, ochronią nasze przedmioty elektroniczne takie jak telefony lub zegarki przed deszczem i wilgocią.

Możemy je wykorzystać do przechowywania biżuterii, gdyż torebka zabezpieczy ją świetnie przed śniedzeniem. Będzie to również idealne rozwiązanie w przypadku przewożenia kosmetyków w podróży. Od dziś obowiązkowym wyposażeniem walizki na wakacjach będzie właśnie woreczek strunowy. Torebka strunowa to jednak element, którego nie tylko możemy używać prywatnie. To doskonałe rozwiązanie dla wielu branż, w których staranne przechowywanie produktów ma niebagatelne znaczenie.

Tego rodzaju torebki sprawdzą się, szczególnie jeśli sprzedajesz drobne produkty, które mogłyby się pogubić. Jednak możliwości ich zastosowania jest znacznie więcej. Być może jest to również opcja, która sprawdzi się w Twoim przypadku. Bez wątpienia woreczki strunowe to rozwiązanie, które warto przetestować. Słynie ze swej uniwersalności, ale także niezawodności, dlatego jest tak chętnie wybierane przez klientów.