

Dostawa kurierem w całej Polsce
Szybki przelew, proforma
Darmowa dostawa od 400 zł
Kredyt kupiecki po 3 zamówieniach
Wymiar etykiety: szerokość 50mm, długość 50mm
Średnica wewnętrznego rdzenia: 40mm
Nawój: zewnętrzny OUT
Zewnętrzna średnica gilzy max.: 120 mm
Ilość etykiet na rolce: 500
Materiał: papier półbłyszczący
Klej: akrylowy mocny
Kolor etykiety: czerwony
Kolor napisu: biały
Zastosowanie: znakowanie towaru, etykiety produktowe
Etykiety ostrzegawcze to niezbędny element wysyłanej paczki, której elementy narażone są na uszkodzenia. To od dobrze zorganizowanej wysyłki zależy, czy paczka bezpiecznie dotrze do adresata. Mając to na uwadze, nasze etykiety dedykowane m.in. do przesyłek kurierskich, wykonane zostały z wykorzystaniem intensywnych kolorów, które gwarantują czytelność w czasie podróży paczki.
W ofercie posiadamy również etykiety „NIE RZUCAĆ FRAGILE!”, które jednoznacznie informują przewoźnika oraz odbiorcę o konieczności ostrożnego obchodzenia się z paczką. Jest to szczególnie istotne w przypadku transportu delikatnych przedmiotów, szkła, ceramiki, elektroniki oraz innych produktów podatnych na uszkodzenia. Dzięki tym etykietom minimalizujesz ryzyko uszkodzeń wynikających z niewłaściwej manipulacji podczas transportu.
Zastosowany klej akrylowy dzięki swoim właściwościom bardzo ułatwia użytkowanie. Kleje tego rodzaju szybko wiążą się z podłożem i posiadają odpowiednią siłę klejenia, aby zapewnić trwałe przyleganie etykiety od momentu przyklejenia aż do dostawy.
Warto także pamiętać, że zakup większej ilości znacząco obniża koszty jednostkowe.
Przy kolejnych zamówieniach istnieje możliwość wyboru odroczonej płatności.
szerokość | 50 mm |
długość | 50 |
nawój | zewnętrzny (OUT) |
ilość | 500 etykiet na rolce |
rozmiar gilzy | średnica 40mm |
średnica zewnętrzna rolki | 120 mm |
kolor | biały/czerwony |
materiał | papier półbłyszczący |
klej | akrylowy |
Kod kreskowy | 5904555102323 |
Numer katalogowy | EOP05050079 |