Kategorie

Torby foliowe z nadrukiem

Aktywne filtry

Torby foliowe – eleganckie i wytrzymałe

Torby foliowe  nie kojarzą się raczej z elegancją. Jest to jednak niedrogi sposób, aby z jednej strony zadbać i dopieścić swoich klientów, a z drugiej-wykorzystać kolejny sposób na reklamę swojej firmy. Dlatego warto zadbać o dobór odpowiednich toreb, zamiast po prostu zaopatrzyć się w stos tanich foliówek, które budzą negatywne skojarzenia wśród klientów. Oferowane przez nas torby reklamowe są i ładne i wytrzymałe. Prosty design sprawia, że będą z powodzeniem nadawały się także do opakowania produktów premium. Uchwyt został wycięty, aby torba zachowała swój prostokątny, elegancki kształt. Ponadto uchwyt został wzmocniony dodatkowo podklejoną warstwą folii, aby nadać torbie większej wytrzymałości.

Kilka dostępnych rozmiarów i możliwość dowolnego nadruku pozwala na pełną personalizację toreb na potrzeby każdej branży. Najważniejsze jednak, że torby z naszym nadrukiem sprawdzą się do wielokrotnego użytku. Nie stracą swojego kształtu i mogą służyć klientom do ponownych zakupów. Dla nas zaś będą stanowić bezpłatną powierzchnię reklamową, budując wśród klientów świadomość naszej marki i budząc pozytywne doświadczenie zakupowe.

Torby foliowe z nadrukiem – nieograniczone możliwości personalizacji

Pracownicy naszego sklepu chętnie doradzą odpowiedni rodzaj toreb. Mamy bowiem do wyboru nie tylko kilka wymiarów toreb, ale także możliwość wyboru między torbami transparentnymi a kolorowymi, oraz materiałami użytymi do ich produkcji. Wymiary toreb reklamowych powinny być dostosowane do wymiarów produktów stosowanych w naszym sklepie. Najlepiej wybrać od razu kilka (3-4) rozmiary, które będą oferowane naszym klientom w zależności od wielkości zakupów. Kolor torby powinien być dostosowany do grafiki, którą chcemy wydrukować na niej.

Jeśli posiadamy logo w ciemnych kolorach, nie wybierzemy czarnego koloru tła, tylko najpewniej białe. Jeśli nasze logo składa się z białych napisów – oczywistym wyborem będzie czarne tło. W przypadku bardziej zniuansowanych grafik warto skonsultować się z pracownikami sklepu – wystarczy wysłać grafikę w odpowiednim formacie w wiadomości e-mail. Warto to zrobić, zwłaszcza, że wizualizacja i projekt są bezpłatne. Czasem nadesłana grafika będzie wymagać poprawek, aby dobrze wyglądać jako nadruk na torbie foliowej. Warto poświęcić trochę czasu na projekt nadruku, gdyż jest to jeden z elementów promocyjnych naszej marki. Torba foliowa może być zadrukowana po prostu naszym logo, sloganem reklamowym, krótkim hasłem informującym o akcji np. wyprzedażowej w naszym sklepie, lub dowolną grafiką, również w postaci zdjęć. Im bardziej oryginalny, zabawny czy elegancki nadruk, tym większa szansa, że klienci zwrócą uwagę na przekaz.

Torby foliowe a środowisko

Torby foliowe mają złą prasę, nie bez powodu oskarżane są o zatruwanie środowiska. Możemy jednak zadbać o to, aby stosowane przez nas torby foliowe były produkowane z materiałów bardziej przyjaznych środowisku, np. materiałów biokompostowalnych. Odpowiednie oznaczenie na torbie sprawi, że nasza firma będzie postrzegana jako Eco, co jest ważne jeśli próbujemy dotrzeć do wymagających i świadomych klientów. Poza tym, torby foliowe DKT cechuje wytrzymałość i możliwość wielokrotnego stosowania, co także nie jest bez znaczenia dla środowiska.