

local_shipping Do darmowej dostawy brakuje Ci 1 000,00 zł
Potrzebujesz innego rozmiaru, ilości? Skontakuj się z nami.
Twoje dane są bezpieczne (certyfikat SSL)
Dostawa kurierem | za pobraniem | pro forma | odbiór osobisty | płatność odroczona
Opieka profesjonalnego doradcy
Wymiar zewnętrzny: 240x165mm + klapka 15mm
Wymiar wewnętrzny: 225x160mm
Podkład: papier gładki biały
Materiał: folia LDPE przezroczysta przeciwodblaskowa
Opakowanie: 100 szt.
Zastosowanie: idealne do zabezpieczania wszelkich dokumentów umieszczanych na paczce, najczęściej faktur lub dokumentów przewozowych
.
.
Cechy:
.
Przylgi kurierskie, znane również jako kangurki lub kieszenie foliowe, to prosty i efektywny sposób aby zabezpieczyć dokumenty dołączane do paczek. Mocny klej zapewnia bardzo dobre przyleganie, więc kangurki można przyklejać na każdy rodzaj paczek, kartony, koperty, palety. Nie ma obawy, że załączona faktura czy WZ zaginie po drodze lub zostanie zniszczona. Zastosowana przeciwodblaskowa folia umożliwia bezproblemowe skanowanie kodów kreskowych, więc nasze koperty foliowe nadadzą się także do długoterminowego oznaczania np. opakowań zbiorczych na magazynie. Rozmiary przylg dostosowane są do najpopularniejszych formatów papieru.
Warto także pamiętać, że zakup większej ilości znacząco obniża koszty jednostkowe etykiet.
Przy kolejnych zamówieniach istnieje możliwość wyboru odroczonej płatności.
.
Jeśli masz dodatkowe pytania, wątpliwości lub potrzebujesz profesjonalnego doradztwa, skontaktuj się z nami:
adres e-mail: info@t-pack.pl
tel. kontaktowy: 733 354 800
W zakładce Specyfikacje znajdziesz informacje techniczne na temat m.in. materiałów użytych do produkcji naszych produktów.
Zapraszamy także do lektury naszego BLOGA gdzie znaleźć można ciekawostki, porady i inspiracje związane z branżą e-commerce.