Kategorie

Filtruj według
Cena
Producenci
Filtruj

Kartony personalizowane z automatycznym dnem

Kartony to bardzo powszechnie wykorzystywany rodzaj opakowania służący między innymi do przechowywania rzeczy lub ich przewożenia. Mają one jednak znacznie szersze zastosowania.

Czytaj więcej...

W jaki sposób wykorzystywać kartony z dnem automatycznym?

Podstawowa funkcja magazynowania czy przenoszenia towarów to nie jedyny sposób na wykorzystanie kartonów. W zależności od wybranego przez nas modelu kartony mogą zostać zastosowane do zupełnie różnych celów. Obecnie na rynku dostępne są przeróżne wzory, kolory oraz rozmiary tych opakowań. Możemy bez trudu nabyć kartony na prezenty świąteczne czy też urodzinowe. Rozmaite wzory z dobranymi tematycznie motywami sprawiają, że niezwykle szybko i bez żadnych manualnych umiejętności (które mogą okazać się konieczne, chociażby w przypadku papieru prezentowego) możemy w niezwykle elegancki sposób zapakować upominek.

Kartony ozdobne świąteczne możemy też wykorzystać, na przykład do przechowywania wielkanocnych czy bożonarodzeniowych ozdób lub ogólnie mniej używanych przedmiotów. Kartony znajdują również zastosowanie w różnego rodzaju sklepach, firmach i przedsiębiorstwach np. do zapakowania towaru, który zakupił klient (chociażby sklepy obuwnicze). W takiej sytuacji zdecydowanie warto postawić na kartony na zamówienie z nadrukiem. W ten sposób zyskamy nie tylko (i tak niezbędne!) opakowanie, ale również reklamę naszej marki, wzmocnienie jej wizerunku i podniesienie prestiżu.

Kartony z dnem automatycznym i personalizacją – zalety

Karton z automatycznym dnem to jedna z ciekawszych i chyba najbardziej komfortowych w użytku propozycji tego rodzaju opakowań. Personalizacja dodatkowo bardzo uatrakcyjnia nasze opakowanie i nadaje mu wyjątkowy charakter. Do zalet takich rozwiązań możemy zaliczyć, chociażby:

  • niepowtarzalność – dzięki personalizacji kartonu mamy stuprocentową pewność, że nasze opakowanie będzie jedyne w swoim rodzaju np. z logo naszej firmy lub inną dowolną grafiką czy napisem, który sami wymyślimy. Stosowanie tego typu kartonów sprawia, że dana marka jest postrzegana jako bardziej prestiżowa,
  • reklama firmy/usługi – decydując się na kartony z automatycznym dnem i personalizacją zyskujemy właściwie dwa w jednym – opakowanie produktu oraz dodatkowo reklamę o dowolnej, wybranej przez nas treści. Może to posłużyć jako forma rozpowszechniania informacji i zwiększenia rozpoznawalności naszej marki,
  • łatwość użycia – dno odpowiednio wykonanego kartonu rozłoży się automatycznie przy otwieraniu opakowania, dlatego są one niezwykle proste w użytkowaniu, dzięki czemu nie musimy tracić czasu na składanie czy też dodatkowe zabezpieczenie dna kartonu taśmą itd. Wystarczy odpowiednio ścisnąć boki kartonu, żeby przybrał on swój ostateczny, odpowiedni kształt,
  • solidność wykonania – wysoka jakość kartonów sprawia, że są one wytrzymałe, niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia. Dzięki temu przewożone rzeczy są bezpieczne i nie musimy się martwić o to, że spód kartonu się zarwie czy otworzy, a towar zostanie uszkodzony lub zniszczony,
  • proste przechowywanie – kartony przed złożeniem zajmują bardzo niewiele miejsca, więc nie ma żadnego problemu z przechowywaniem ich dużej ilości nawet na stosunkowo niewielkiej przestrzeni. To rozwiązanie niezwykle przydatne w miejscach, gdzie potrzebna jest spora ilość kartonów (np. sklepy).

Personalizowane kartony z dnem automatycznym możemy nabyć w bardzo różnych rozmiarach. Do najpopularniejszych i najbardziej praktycznych zaliczamy między innymi karton 350x250x120 czy też karton 310 x 220, ale dodatkowe rozmiary są tak samo dostępne dla Klientów i danego zamówienia. W zależności od swoich indywidualnych potrzeb, możemy zatem dobrać cechy idealnego kartonu – warto w tym celu zapoznać się z ofertą naszego sklepu i wybrać ten, spełniający wszystkie Państwa oczekiwania, a następnie skontaktować się z nami celem indywidualnej wyceny.