Kategorie

Popularne etykiety ostrzegawcze

404

page not found

Search again what you are looking for

Etykiety ostrzegawcze

Sprzedaż towarów przez Internet oraz prowadzenie firmy wysyłkowej nie należą wbrew pozorom do łatwych zadań. Poza samą trudnością, związaną z codzienną obsługą i zdobywaniem nowych klientów trzeba oczywiście pamiętać również o tym, jak niezwykle istotne jest prawidłowe zadbanie o wysyłkę paczek z naszym towarem.

Czytaj więcej...

Etykiety ostrzegawcze na paczki – dla bezpieczeństwa i ochrony

Każdy z nas na pewno spotkał się z typem produktu, którego nadanie okazało się być dużo trudniejsze niż początkowo przypuszczaliśmy. W tej sytuacji świetnie sprawdzą się właśnie etykiety ostrzegawcze na paczki, które mają zastosowanie szczególnie podczas transportu takich wysyłek, przy których należy być wyjątkowo ostrożnym, aby nie doszło do uszkodzenia ich delikatnej struktury, bądź materiału. Zapewniają one nie tylko bardzo szybkie, ale też ich widoczne oznakowanie – co z pewnością uczuli także bardziej firmę transportową na przewóz tych przesyłek.

Ponadto, etykiety ostrzegawcze pełnią również ważną rolę informacyjną nie tylko dla firm przewozowych, ale i magazynierów oraz doręczycieli. Dzięki zawartych na niej informacjom obsługujący wiedzą, że (poza samym transportem) dana paczka musi dostać jeszcze w punkcie przeładunkowym prawidłowo przechowana, a następnie dostarczona do rąk właściwego Klienta. Pozwalają także zapobiegać ewentualnym pomyłkom przy doręczeniu.

Warto jeszcze wspomnieć o tym, że etykiety samoprzylepne ostrzegawcze zawierają też uniwersalne symbole, które są stosowane przez firmy kurierskie na całym świecie. Dzięki temu możemy spokojnie wysyłać nasze paczki nie tylko w różne zakątki Europy, ale i inne rejony naszego globu bez obawy, że zaginą one za granicą. Stosując je mamy tez pewność, że nawet najdelikatniejsza przesyłka nie zostanie uszkodzona podczas transportu, a przewoźnik przechowa ją i rzecz jasna dostarczana w nienaruszonym stanie.

Stawiając na wygodę użytkowania, polecamy wykorzystywać do tego nasze etykiety samoprzylepne na paczkę – można ją nimi szybko i precyzyjnie okleić, a użyty do przy ich produkcji bardzo mocny klej sprawi, że nie odpadną one w trakcie tranzytu. Sprawdźcie koniecznie ofertę T-Pack i wypróbujcie ten rodzaj produktu, który stanie się niejako gwarantem bezpiecznej wysyłki wszelkiego rodzaju towarów dostarczanych Waszym Klientom.

Naklejki na przesyłki – na jakich paczkach warto je umieszczać?

Jedną z najtrudniejszych rzeczy, związanych z codzienną wysyłką towarów jest pakowanie i transport produktów, wykonanych z delikatnych materiałów. Ryzyko związane z ich potencjalnym uszkodzeniem podczas przewozu jest o wiele większe, niż w przypadku paczek zawierających „standardowe” towary. Dlatego tym bardziej warto w tej sytuacji sięgnąć po naklejki na przesyłki i zastosować je szczególnie w przypadku, jeśli wysyłane przez nas przedmioty są wykonane np. ze szkła. To samo tyczy się też ważnych dokumentów jak choćby faktur, które również mogą się stosunkowo łatwo zniszczyć w podróży przy braku odpowiedniego zabezpieczenia.

Naklejki ostrzegawcze na paczki oferowane przez sklep T-Pack dostępne są w różnych wariantach – możecie umieścić je zarówno na bocznej części kartonu, jak również od góry. Zostały one wyprodukowane z mocnych i wytrzymałych materiałów, dzięki czemu są odporne m.in. na ścieranie. Kolejną zaletą jest także zastosowanie do ich wykonania bardzo mocnego kleju, przez co nie grozi im odpadnięcie podczas transportu.

Dodając do tego konkurencyjną cenę oraz szeroki wybór wzorów (wśród których znajdują się też cieszące się sporą popularnością naklejki na paczki „ostrożnie”) jakie posiadamy w naszym sklepie macie Państwo pewność, że stosując etykiety T-Pack – Wasza przesyłka będzie traktowana z należytą starannością i dotrze do odbiorcy w idealnym stanie.

Naklejki i etykiety ostrzegawcze na paczki – sklep T-Pack

Najprostsze rozwiązania dają przeważnie najlepsze efekty i z pewnością nie inaczej jest też w przypadku wykorzystywania naklejek oraz etykiet do znakowania nadawanych przez nas paczek. Przyklejając je w widocznych miejscach na powierzchni kartonu mamy pewność, że przesyłka nie tylko dotrze pod właściwy adres, ale i będzie w odpowiedni sposób zmagazynowana oraz przetransportowana do docelowej lokalizacji.

Wykorzystując do tego rozwiązanie oferowane przez T-Pack – etykiety i naklejki ostrzegawcze na paczki, zbudujemy w oczach odbiorcy reputację odpowiedzialnej firmy bądź osoby, której zależy na tym aby przesyłane produkty i towary były jakościowo zabezpieczone. Postaw na bezpieczeństwo nadawanych przez siebie rzeczy i spraw, aby firma kurierska dostarczyła je adresatowi w takim stanie, w jakim je zapakowałeś przed nadaniem.