• Wypełniacz EKO Skrobiowy 10l Zielony
 • Wypełniacz EKO Skrobiowy 10l Zielony
 • Wypełniacz EKO Skrobiowy 10l Zielony
 • Wypełniacz EKO Skrobiowy 10l Zielony
 • Wypełniacz EKO Skrobiowy 10l Zielony
 • Wypełniacz EKO Skrobiowy 10l Zielony
Wypełniacz EKO Skrobiowy 10l Zielony

Wypełniacz EKO Skrobiowy 10l Zielony

  Potrzebujesz innego rozmiaru, ilości? Skontakuj się z nami.

  5,00 zł

  Kup więcej i otrzymaj rabat

  IlośćRabatOszczędzasz
  905%22,50 zł na swoim zamówieniu

  Czas realizacji

  Wysyłka w ciągu 8 dni roboczych

   

  Dostawa kurierem | za pobraniem

   

  Płatność odroczona | pro forma

   

  Opieka profesjonalnego doradcy

  IKONY_PRODUKT.jpg

  Wypełniacz ekologiczny skrobiowy zielony 10l

  Wymiar: owalne chrupki/gąbki długości ok. 30mm

  Materiał: skrobia ziemniaczana lub kukurydziana z domieszką polimerów i węglowodorów

  Gęstość względna: ok. 8 kg/m3

  Zapach: lekki zapach zboża

  Opakowanie: worek 10l

  Zastosowanie: doskonale zabezpiecza przesyłkę, chroni produkty niezależnie od rozmiaru i kształtu

  .

  .

  Cechy:

  • lekki, wytrzymały i antystatyczny
  • nadaje się do wszelkiego rodzaju przesyłek, w tym przesyłek lotniczych
  • biodegradowalny i kompostowalny, bezpieczny dla środowiska
  • ulega biodegradacji podczas kompostowania lub wystawiony na działanie wody

  .

  PACK CHIPS BIO, naturalny i ekologiczny wypełniacz do paczek, zielony – 300 litrów

  PACK CHIPS BIO to najlepszy na rynku wypełniacz do wszelkiego typu paczek, pudełek, przesyłek. Wyróżnia go wysoka wytrzymałość i odporność na zgniatanie czy odkształcanie, a także lekkość oraz doskonały skład. Jest obecnie najczęściej wybieranym i najbardziej bezpiecznym oraz skutecznym materiałem w zabezpieczaniu towarów! Ekologiczny wypełniacz PACK CHIPS BIO produkowany jest w Polsce.

  Dlaczego skrobiowe chrupki są najlepsze?

  Wypełniacz PACK CHIPS BIO tworzą 30 milimetrowe owalne chrupki (chipsy) wykonane ze skrobi kukurydzianej, czyli materiału pochodzenia roślinnego i – co ważne – odnawialnego. Posiadają domieszkę polimerów i węglowodorów. Dzięki temu Pack Chips Bio, nazywany skrobiowym wypełniaczem, jest kompostowalny i podlega całkowitemu procesowi biodegradacji (nie mylić ze zwykłą degradacją, czyli po prostu rozpadem).

  Biodegradacja oznacza, że Pack Chips Bio nie zostawia w środowisku żadnego śladu węglowego. Rozpuszcza się całkowicie w wodzie. Można go także bezpiecznie zutylizować w przydomowym kompostowniku. Jest neutralny i bezpieczny także dla ludzi i zwierząt, a jego współczynnik toksyczności wynosi ZERO. To sprawia, że w przypadku zabawy i przypadkowego nadgryzienia czy połknięcia przez dziecko, zwierzę, a także każdego dorosłego użytkownika, PackChips Bio nie wywoła niepożądanych reakcji alergicznych, nie zagraża zdrowiu i życiu.

  Dobre i prawdziwie ekologiczne właściwości fizykochemiczne wypełniacza skrobiowego Pack Chips Bio potwierdzają otrzymane certyfikaty i spełnione rygorystyczne normy (certyfikat Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Opolu oraz zgodność z normą ISO 16929:2013).

  Skrobiowy wypełniacz Pack Chips Bo posiada również najlepsze właściwości antystatyczne wśród wszystkich dostępnych na rynku wypełniaczy. Nie pyli, nie kruszy się i nie przyczepia do powierzchni kartonów czy paczek. Nie brudzi ani przechowywanych w nich przedmiotów, ani rąk podczas pakowania i rozpakowywania. Jakość i parametry wypełniacza skrobiowego nie ulegają zmianie, a tym bardziej pogorszeniu, dlatego można go wykorzystywać wiele razy.

  To istotna cecha dla właścicieli dużych, średnich i małych firm, dla których w prowadzeniu biznesu liczą się zasady gospodarki o obiegu zamkniętym, jak również zasady zrównoważonego rozwoju i… ekonomia!

  Oprócz dobrej jakości wypełniacz Pack Chips Bio jest bowiem także rozwiązaniem ekonomicznym. Lekkość tego skrobiowego wypełniacza sprawia, że nie ma on wpływu na ciężar paczek i jednocześnie nie wpływa na ich cenę. Co za tym idzie nasz wypełniacz nie przedraża wartości sprzedawanych towarów i usług kurierskich.

  Worek o pojemności 300 litrów zawiera 0,3 m3 skrobiowych chrupek. Do wyboru są rożne pojemności worków: 100, 200, 300, 400 litrów, jak również na Państwa życzenie możemy przygotować inną, zadeklarowaną ilość i dogodny sposób dostarczenia.

  Charakterystyczny, zielony kolor wypełniacza Pack Chips Bio jest uzyskiwany poprzez naturalne barwienie i nadaje mu dodatkowo charakteru dekoracyjnego. Wypełniacz wykonany ze skrobi kukurydzianej posiada przyjemny, delikatnie wyczuwalny zapach zboża. Obie te cechy mają znaczenie podczas procesu odpakowywania, które nazwane UNBOXINGIEM odgrywa obecnie ważną rolę w nowoczesnym handlu elektronicznym.

  Pack Chips BIO to produkt polski

  Wypełniacz skrobiowy Pack Chips Bio jest produkowany w Polsce na Dolnym Śląsku! To ważna zaleta zarówno w zakresie ceny, jak i czasu oczekiwania na dostawę, która w dobie pandemii ulega znacznym zmianom i towarzyszy jej często niepewność.

  Pack Chips BIO jest przeznaczony zarówno dla dużych, średnich i małych przedsiębiorstw oraz koncernów, jak również dla gospodarstw domowych, które w ostatnim czasie prowadzą dynamiczną sprzedaż i wymianę towarów oraz usług za pośrednictwem portali aukcyjnych, modowych i wielu innych. Skrobiowy wypełniacz doskonale wpisuje się także w dynamiczny (i ekologiczny!) rozwój sieci i usług INPOST.

  Naturalny wypełniacz skrobiowy Pack Chips BIO spełnia rosnące wymagania zarówno klientów firmowych, jak i indywidualnych. Pack Chips BIO chroni produkty wykonane z każdego rodzaju materiału, o każdym kształcie. Świetnie zabezpiecza towary kosmetyczno-farmaceutyczne, chemiczne, artykuły gospodarstwa domowego, artykuły motoryzacyjne, hobbystyczne, modowe, RTC-AGD, etc. Jest nieodzownym elementem wypełnienia przesyłek zawierające produkty „EKO”, „BIO”. Stanowi dopełnienie i wpływa na pozytywny wizerunek marek oferujących zdrową i ekologiczną żywność, luksusowe artykułu, ubrania z organicznych materiałów czy produkty szczególnie wrażliwe na zniszczenie.

  Pack Chips Bio w pigułce:

  Pack Chips Bio to nowoczesny, profesjonalny i naturalny materiał, wykonany ze skrobi kukurydzianej.

  Służy do wypełniania wszelkiego rodzaju paczek, pudełek, przesyłek – także lotniczych. Amortyzuje, szczelnie wypełnia puste przestrzenie, oddziela przedmioty, zapewniając im bezpieczny transport.

  Antystatyczność, brak pylenia oraz nietoksyczność gwarantują łatwe i bezpieczne użytkowanie.

  Pack Chips BIO daje pewność, że zawartość paczki dotrze w nienaruszonym stanie i w odpowiednim czasie.

  Ekonomiczny i ekologiczny: w 100% biodegradowalny - naprawdę BIO!

  Pozytywnie wpływa na wizerunek marki i podnosi jakość sprzedawanego produktu.

  Bezpieczny dla człowieka i zwierząt oraz neutralny dla środowiska naturalnego.

  Wpisuje się w zasady zrównoważonego rozwoju oraz idei zero waste.

  Posiada odpowiednie certyfikaty i jest zgodny z normami ISO.

  Przy zakupie większej ilości ekologicznego wypełniacza Pack Chips Bio prosimy mieć na uwadze możliwość uzyskania rabatów. Jeśli interesują Państwa inne ilości lub macie pytania, prosimy o kontakt.

  Jesteś świadomym przedsiębiorcą i znasz wartość ekonomiczną każdej swojej przesyłki? Często korzystasz ze sprzedażowych platform internetowych – kupujesz i sprzedajesz różnego rodzaju produkty? Wybierz ekologiczny wypełniacz ze skrobi kukurydzianej Pack Chips Bio, który doskonale wpisuje się w zasady zrównoważonego rozwoju i jest niedrogi.

  Oferujesz towary i usługi na najwyższym poziomie? Zadbaj o każdy szczegół. Postaw na jakość, ekologię i ochronę. Zadbaj o swoją przesyłkę i o swojego odbiorcę! Wybierz w 100 proc. ekologiczny wypełniacz skrobiowy Pack Chips Bio.

  Jeśli masz dodatkowe pytania, wątpliwości lub potrzebujesz profesjonalnego doradztwa, skontaktuj się z nami:

  adres e-mail: info@t-pack.pl

  tel. kontaktowy: 733 354 800

  W zakładce Specyfikacje znajdziesz informacje techniczne na temat m.in. materiałów użytych do produkcji naszych produktów.

  Zapraszamy także do lektury naszego BLOGA gdzie znaleźć można ciekawostki, porady i inspiracje związane z branżą e-commerce.

  WSL010G0001

  Szczególne uwagi

  Nowy produkt

  Akcesoria

  chat Komentarze (0)