Kategorie

Torby foliowe

Aktywne filtry

Torby Market lub DKT to foliowe torby zakupowe, które każdy zna ze swojego najbliższego sklepu. Torby typu Market posiadają zaokrąglone podłużne wcięcie w foli - uchwyt, w torbach typu DKT ten uchwyt wzmocniony jest dodatkowo podklejką. Umieszczona po wewnętrznej stronie dodatkowa warstwa foli sprawia, że uchwyty toreb są wyjątkowo wytrzymałe i nawet pod ciężarem przenoszonych przedmiotów nie ulegają one zdeformowaniu lub uszkodzeniu. Torby Market i DKT to najpopularniejszy rodzaj toreb wykorzystywany w wielu branżach. Jednym z wielu powodów ich popularności jest na pewno ich trwałość, torby na długo, nawet mimo wielokrotnego użycia, zachowują swój początkowy wygląd. Producent etykiet - zapraszamy do naszego sklepu.

Czytaj więcej...

Od koloru do wyboru - różne rodzaje toreb foliowych

Bardzo często podczas produkcji torby DKT modyfikuje się je o rozkładane dno, które sprawia, że produkt umieszczony w środku jak i sama torba prezentuje się bardzo estetycznie oraz elegancko. Dodatkowo rozszerzone dno sprawia, że zyskuje się większą pojemność pakową torby. Standardowo, podczas produkowania toreb DKT lub Market wykorzystuje się jednak prosty zgrzew pojedynczy.

Torby foliowe DKT oraz foliopaki z logo mogą być wykonywane zarówno z folii bezbarwnej, jak i kolorowej. Transparentna folia może okazać się tańsza, niż ta, która będzie zabarwiona na dowolny kolor. Producenci jednak coraz częściej produkują kolorowe torby, ponieważ według wielu osób wyglądają one bardziej estetycznie. Wszelkie torby mogą być także produkowane z folii ekologicznej biokompostowalnej posiadającej certyfikat. Fakt wykorzystania takiej folii może mieć ogromne znaczenie dla osób, które zainteresowane są rozwiązaniami przyjaznymi dla naszej planety. W naszej ofercie posiadamy także kartony z nadrukiem.

LDPE i HDPE - dwa rodzaje folii do wyboru

Torby wykonywane są z reguły z foli LDPE lub HDPE. Folia LDPE cechuje się tym, że jest błyszcząca, miękka oraz rozciągliwa. Natomiast folia HDPE jest matowa, sztywna, a także nie jest podatna na rozciąganie. Ogromną zaletą tego produktu jest fakt, iż można go oddać do recyklingu.

Co na pewno nikogo nie zdziwi, na torbach DKT również możliwe jest wykonanie nadruku. Ciekawa grafika, logo, krótki slogan, a może nawet zdjęcie nadrukowane na torbie DKT zrobi po pierwsze dobre wrażenie na osobie, która odbiera taką torbę, co więcej z całą pewnością przykuje uwagę naprawdę wielu osób, które zobaczą ją, po drodze. Torby DKT lub Market to nie tylko opakowanie zakupowe to proste i praktyczne narzędzie marketingowe.