• Zadzoń do nas: +48 733 354 800
  • Email: info@t-pack.pl
0,00 zł 0

Torby DKT/Market

Sortuj po:

Torba DKT cechują się niezwykłą wytrzymałością, ponieważ do ich produkcji zastosowano dodatkowe wklejki, które mają za zadanie wzmocnić uchwyt. Posiadają one przede wszystkim ogromną przestrzeń, którą można dowolnie wykorzystać. Wielu producentów wykorzystuje ją do tego, aby zaprezentować ciekawą grafikę, która będzie spełniać rolę reklamową lub marketingową. Oprócz tego - taka grafika z całą pewnością przykuje uwagę naprawdę wielu osób.

Bardzo często podczas produkcji torby DKT stosuje się rozkładane dno, które sprawia, że produkt prezentuje się bardzo estetycznie oraz elegancko. Standardowo, podczas produkowania tejże torby wykorzystuje się zgrzew pojedynczy. Torba robiona najczęściej jest z foli LDPE lub HDPE. Folia LDPE cechuje się tym, że jest błyszcząca, miękka oraz rozciągliwa. Natomiast folia HDPE jest matowa, sztywna, a także nie jest podatna na rozciąganie. Ogromną zaletą tego produktu jest fakt, iż można go oddać do recyklingu.

Torba typu DKT może być wykonana z nadrukiem. Towar w takim opakowaniu będzie prezentował się niesamowicie elegancko oraz stylowo. Oprócz tego będzie on bardzo dobrze chroniony i niewidoczny przy przenoszeniu. Torby foliowe DKT posiadają także doskonały chwyt, który nie tylko jest bardzo wygodny, ale także zapobiega uderzeniom o kolana. Konstrukcja jest tak skonstruowana, że codzienne użytkowanie z takiego produktu jest naprawdę bardzo przyjemne. Takie torby sprawdzą się nie tylko jako opakowania zakupowe, ale również jako torby reklamowe lub produkcyjne.

Kolor folii torby DKT może być bardzo różny. Dobierany jest indywidualnie przez każdego klienta. Ma on do wyboru zarówno kolory intensywne, takie jak: pomarańcz, czerwień lub zieleń, a także kolory bardzo spokojne i stonowane, na przykład: biel, pudrowy róż czy szarość. Jeżeli klient sobie zażyczy - produkt może być uszlachetniany lakierem błyszczącym, co sprawi, że będzie się on prezentował naprawdę bardzo luksusowo oraz elegancko. Producenci coraz częściej stosują również lakier matowy oraz lakier w wersji laminowanej.

Wszelkie torby mogą być także produkowane z folii ekologicznej biokompostowalnej posiadającej certyfikat. Takie torby nie szkodzą środowisku - co z całą pewnością dla wielu ludzi ma ogromne znaczenie. Trzeba również przyznać, że jest to jeden z najbardziej popularnych rodzajów torby. Torba DKT jest także bardzo wytrzymała, można z niej korzystać nawet przez kilka lat - a ona wciąż będzie wyglądać, jak nowa.

Torby foliowe DKT mogą być wykonywane zarówno z folii bezbarwnej, jak i kolorowej. Transparentna folia może okazać się tańsza, niż ta, która będzie zabarwiona na dowolny kolor. Producenci jednak coraz częściej produkują kolorowe torby, ponieważ według wielu osób wyglądają one bardziej estetycznie. Taką torbę z łatwością można wykorzystać jako opakowanie na prezent. Folia jest naprawdę mocnym materiałem, który z pewnością nie zepsuje się pod wpływem dużego ciężaru. Na torbie można wykonać grafiki wektorowe lub wszelkie nadruki, na przykład - logo firmy.