Kategorie

Etykiety ostrzegawcze dla logistyki

Aktywne filtry

Etykiety samoprzylepne „ostrożnie szkło” są używane w branży wysyłkowej/ logistycznej dla oznaczania przesyłek w których umieszczono produkty szklane bądź wrażliwe na wszelkiego rodzaju uderzenia podczas transportu.

 

Etykiety logistyczne „góra” używane są do oznaczenia opakowań w których przewożony jest produkt wrażliwy na swoje ułożenie. Często jest to ważna informacja na którą stronę opakowania możemy położyć inne przewożone produkty (produkt piętrowlny )

 

Etykiety samoprzylepne „faktura w środku„ jest doskonała etykieta dla firm wysyłających dokumenty sprzedażowe w opakowaniach razem z produktami. Zastosowanie etykiety informujących o dokumentach w środku kartonu, minimalizuje problemy związane z brakiem takiego dokumentu, oszczędza czas osoby odpowiedzialnej za dokumenty zarówno po stronie sprzedawcy jak i kupującego.

 

Etykieta transportowa „sprawdź zawartość w obecności kuriera” jest niezbędna dla weryfikacji stanu towarów  otrzymanych od  kuriera . Często sprawdzenie w obecności kuriera może być wymagane przy weryfikacji procesu reklamacyjnego jak również umożliwia Sprzedawcy dochodzenia rekompensat za zniszczone produkty od firm kurierskich.

 

Etykiety logistyczne „ostrożnie szkło” „ faktura w środku” „ góra” „ sprawdź zawartość w obecności kuriera” posiadają wymiar 10x10 cm, wykonane są technika fleksograficzna, na papierze półbłyszczącym. Zastosowany mocny klej kauczukowy minimalizuje możliwość odlepienia się etykiety od podłoża. Dodatkowym atutem jest zabezpieczenie zadruku lakierem UV.